آنالیز سایت | بررسی سئو سایت

سئو

بررسی سئو سایت


یک دامنه برای بررسی سئو وارد نمایدمعرفی بررسی سئو سایت

ابزار آنالیز سایت ، یک ابزار دقیق برای بررسی سئو سایت در جهت بهبود سئو سایت می باشد.

این ابزار سئو با بررسی و آنایز سایت ، تمامی موارد موجود در سایت را با چک لیست سئو مقایسه و کمبود ها و خطاها را شناسایی می کند، در هر حال شما می توانید نسبت به رفع مشکلات و بهبود جایگاه خود در گوگل اقدام نماید که کمک شایانی به رتبه بندی وب سایت شما خواهد کرد.

اصلاح سئو وب سایت یکی از پیچیده ترین فعالیت هایی می باشد که هر سازمان و یا سایت با آن رو به رو می شود.

بسیاری از افراد تصور می کنند که تنها با طراحی سایت می توانند به نتایج مورد نظر در گوگل دست پیدا کنند، ولی باید به تمام افرادی که چنین تفکری را دارند این نکته را گوشزد کرد که پس از طراحی سایت، اصلاح سئو وب سایت از مهمترین فعالیتهایی می باشد که باید توسط متخصص سئو انجام گیرد.

اصلاح سئو وب سایت چیست؟

اصلاح سئو وب سایت مجموعه ای از فعالیت های متفاوت برای بهینه سازی سایت شما می باشد؛ به طور کلی منظور از سئو ، بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو می باشد.

بسیاری از سایت ها و سازمان ها در ابتدای مسیر ، توجه ای به سئو سایت خود ندارند؛ این افراد در ادامه فعالیت خود به دلیل اینکه اصطلاحا سایت سئو شده ای را ندارند، دچار مشکلاتی می شوند ؛ به همین دلیل شما می بایست به اصلاح سئو وب سایت خود اهمیت دوچندانی را بدهید.

ما در مجموعه سئوآپ با استفاده از تخصصی که داریم و به طور کاملا هدفمند می توانیم اصلاح سئو وب سایت شما را به بهترین نحو ممکن انجام بدهیم.

زمانی که اصلاح سئو وب سایت شما انجام می گیرد، شما شاهد نتایج کاملا ملموسی در رابطه با پیشرفت سایت خود در نتایج گوگل خواهید بود.

قطعا هیچ تفاوتی ندارد که هدف شما از ایجاد سایت به چه منظوری می باشد، شما با هر هدفی که برای مجموعه خود سایت را طراحی کرده باشید، به دنبال مخاطب می باشید ، چه هدف شما از مخاطب افزایش فروش باشد و چه جذب ترافیک، تنها با اصلاح سئو وبسایت شما به هدف خود خواهید رسید.

افزایش سئو سایت ، یکی از بهترین و مهمترین روش های جذب مخاطب و ترافیک برای سایت شما می باشد؛ پروسه افزایش سئو سایت ، پروسه ای کاملا ساده در عین حال پیچیده ای می باشد ، قطعا اشخاصی که کار طراحی سایت را انجام می دهند، نمی توانند به شما در افزایش سئو سایت شما کمک کنند ؛ شما برای افزایش سئو سایت خود نیاز دارید تا فرد یا سازمان متخصصی فعالیت سئو را برای شما انجام دهند.

هدف از افزایش سئو سایت چیست؟

در ابتدا شما باید مشخص کنید که هدف شما از افزایش سئو سایت چیست؟

قطعا سئو مهمترین و بهترین ابزار برای هر سایتی می باشد ، شما با استفاده از سئو به هر هدفی که در اینترنت داشته باشید، خواهید رسید ؛ اما مهمترین نکته در رابطه با افزایش سئو سایت، انجام دادن کارهای اصولی و درست و مداوم توسط متخصصین آن می باشد.

قطعا بسیاری از افرادی که این ادعا را دارند افزایش سئو سایت، فعالیتی آسان و راحت می باشد، قطعا در رابطه با سئو دچار اشتباه می باشند.

همانطور که اشاره کرده بودیم، پروسه افزایش سئو سایت، یک پروسه و پروژه زمان بر می باشد ، شما برای تک تک فعالیت هایی که در رابطه با افزایش سئو سایت انجام خواهید داد، می بایست برنامه و هدف داشته باشید.

افزایش سئو سایت به راحتی به شما کمک می کند تا به هدف خود که جلب نظر مخاطب می باشد، دست پیدا کنید.

جلب نظر مخاطب باعث افزایش فروش شما می شود، باعث می شود ترافیک سایت شما بیشتر شود و همه این موارد باعث می شود که رتبه سایت شما افزایش پیدا کند، قطعا مهمترین هدف از افزایش سئو سایت ، بالا رفتن رتبه سایت و راه پیدا کردن به صفحات اول گوگل می باشد، که این امر تنها با استفاده از علم متخصصین سئو امکان پذیر می باشد.

شش پیشنهاد برای بهبود رتبه و کمک به سئو سایت

1. انتشار محتوای مربوطه و با کیفیت

محتوای اختصاصی در واقع شماره شناسایی سایت شما در رتبه بندی موتور جستجو است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد، محتوای کافی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر ایجاد شده است، ترافیک سایت را افزایش می دهد که باعث افزایش اعتبار و ارتباط سایت شما می شود.

هرگز خوب نوشتن برای کاربر را فدای موتور جستجو نکنید؛ بهترین صفحات برای کاربر باید ایجاد شود نه برای موتور جستجو ، هر چند این کار توجه ربات های گوگل را برای افزایش دیدار و ایندکس صفحات بیشتر می کند.

2. تگ عنوان را جدی بگیرید

مهمترین عامل در سئو سایت تگ عنوان است ، بهینه ترین حالت برای انتخاب عنوان مناسب رعایت چند نکته می باشد ، اول از همه سعی کنید تگ عنوان را با کلمه کلیدی شروع کنید ، در تگ عنوان بعد از کلمه کلیدی کلمات جذاب به کار ببرید ، در آخر هم نام برند خود را بنویسید؛ برای نمونه به این عنوان دقت کنید :

سئو سایت | بالا آوردن سایت در گوگل – سئوآپ

در ابتدا کلمه کلیدی سئو سایت به کار برده شده ، سپس توضیحات زمینه فعالیت و در آخر نیز نام برند قرار داده شده

3. توضیحات متا

عامل موثر دیگر تگ توضیحات یا توضیحات متا است ، در تگ توضیحات سعی کنید کاربر را متقاعد به کلیک بر روی لینک کنید؛ حالت بهینه تگ توضیحات شامل چند نکته می باشد ، اول از همه سعی کنید تگ توضیحات را با کلمه کلیدی شروع کنید ، دوم سعی کنید از کلمه کلیدی دوبار در تگ توضیحات استفاده نمایید به مثال زیر دقت کنید:

سئو سایت در سئوآپ همیشه همراه با نتیجه خوب است ، ما سئو را اصولی و بدون استفاده از روشهای کلاه سیاه انجام می دهیم ، سئو تهران : ۲۲۴۲۸۹۳۱

همانطور که در این مثال میبینید یک بار کلمه کلیدی در ابتدا آورده شده و سپس توضیحی درباره صفحه نوشته شده است

4. به طور منظم مطالب خود را به روز کنید

شما احتمالا متوجه شده اید که ما در مورد محتوا حساس هستیم ، موتورهای جستجو نیز این چنین هستند ، به طور منظم محتوای به روز شده به عنوان یکی از بهترین شاخص های مرتبط بودن سایت به حساب می آید، بنابراین مطمئن شوید که آن را تازه نگه دارید و اسپایدرهای گوگل را وادار به دیدن سایت بروز خود کنید.

5. لینک داخلی ارزشمند ایجاد کنید

تمرکز بر ایجاد لینک های مرتبط در متن، به جای داشتن لینک "اینجا کلیک کنید"، سعی کنید نام مقصد را بنویسید. "اینجا کلیک کنید" هیچ ارزشی برای موتور جستجو ندارد.

6. از برچسب های alt استفاده کنید

همیشه رسانه های تصویری خود را با استفاده از برچسب های ALT یا توصیف متن کامل کنید، ویژگی ALT موتورهای جستجو را قادر می سازند تصاویر موجود در صفحات را ببینند، که برای سئو سایت بسیار مهم است، مخصوصا برای افرادی که از مرورگرهای متن استفاده می کنند.


اگر به مشاوره سئو و پشتیبانی نیاز دارید با ما تماس بگیرید

تماس با ما در واتس اپ

تماس با ما :
02122428931
09122126038