قیمت سئو سایت

سئو
Jan
8

قیمت سئو سایت

01/08/2021 12:00 AM

قیمت سئو مهمترین عامل تصمیم گیری افراد برای انتخاب شرکت سئو می باشد ، متاسفانه هیچ تعرفه ثابتی برای قیمت سئو وجود ندارد زیرا برآورد هزینه و قیمت سئو در هر وب سایتی متفاوت و قیمت سئو هر کلیدواژه ای متفاوت است ، به طور کلی قیمت سئو را نمی توان با یک فرمول ثابت محاسبه و ارائه کرد ، اما بعضی خدمات سئو سایت قابل قیمت گذاری و شفاف سازی است.

قیمت سئو سایت های پر رقابت

قیمت سئو سایت های پر رقابت معمولا بیشتر از سایت های کم رقابت است ، دلیل آن هم شدت رقابت ، سختی و پیچیدگی در سئو این نوع از سایت ها می باشد.

برآورد هزینه سئو سایت

ما در سئوآپ سعی می کنیم در ارائه قیمت سئو با توجه به وضعیت وخیم اقتصادی در ایران و نیاز کسب و کارها برای دیده شدن در گوگل قیمت سئو را منصفانه ارائه دهیم.

تعرفه شرایط ویژه سئو سایت

سئوآپ با توجه به استقبال علاقه مندان و وبمستران گرامی ، همچنین همکاران عزیز اقدام به ارائه پکیج سئو ویژه به وب سایت هایی که قصد دارند هر چه سریع تر رتبه خود را ارتقا دهند نموده است ، این شرایط ویژه مخصوص سایت هایی می باشد که دچار افت در گوگل شده اند یا می خواهند شرایط رشد سایت خود را در گوگل فراهم کنند.

بد نیست قبل از تصمیم گیری با ابزار آنالیز سایت از وضعیت سایت خود مطلع شوید ، ابزار بررسی سئو سایت سئوآپ به شما کمک می کند قبل از هر اقدامی از وضعیت فعلی سایت خود اطلاع یابید.

موارد قابل انجام در پکیج سئو ویژه

در این پکیج قصد داریم افزایش سرعت سایت که یکی از مهترین الگوریتم های گوگل می باشد را به آن دسته از وب سایت هایی که با مشکل لود سایت روبرو هستند ارائه کنیم.

عیب یابی و رفع عیبهای سئو سایت و همچنین رفع تهدید های خارج از سایت می توان خیال شما را راحت کند.

ساختار سایت یکی از مهمترین قسمت هایی سایت می باشد که گوگل با ارسال ربات های خود سعی می کند وب سایت شما را ایندکس کند ، اگر ساختار سایت مطابق میل گوگل نباشد قطعا ایندکس سایت با مشکل روبرو می شود.

سئو داخلی سایت یعنی ارتباطات درست داخلی به نحوی که بالانس و الویت بندی مشخص شود.

تنظیم و کانفیگ سئو سایت برای آن دسته از سایت هایی که می خواهند بدون هیچ نگرانی ارتقا در گوگل را شاهد باشند.

این پکیج 3 ماه گارانتی و پشتیبانی دارد.

جهت سفارش با شماره 02122428931 و یا در واتس اپ شماره : 09122126038 با ما در تماس باشید.


اگر به مشاوره سئو و پشتیبانی نیاز دارید با ما تماس بگیرید

تماس با ما در واتس اپ

تماس با ما :
02122428931
09122126038