آنالیز سرعت سایت

سئو

تست سرعت صفحه سایت


یک دامنه برای بررسی سئو وارد نمایدمعرفی تست سرعت صفحه سایت

استفاده از سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه امروزه جزئی مهم از سئو سایت می باشد و نقش مهمی در بالا رفتن رتبه در گوگل دارد که باید در هنگان سئو به آن توجه ویژه داشت.

تست سرعت صفحه سایت

گوگل طی اطلاعیه ای در Webmaster Central Blog پیامی رسمی مبنی بر استفاده از سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه داد.

گوگل می گوید حالا در تاریخ ژوئیه ۹، ۲۰۱۸ به روز رسانی سرعت برای تمام کاربران در حال اجرا است.

گوگل همچنین در ادامه توضیح می دهد مردم می خواهند بتوانند سایت هایی که در پاسخ به جستجوی خود به دست آورده را به همان اندازه که در گوگل سریع است در هنگام بازگشایی نیز پر سرعت باشد.

مطالعات گوگل نشان می دهد که مردم واقعا به سرعت صفحه توجه می کنند و برایشان مهم است، گرچه سرعت در برخی از زمان ها در رتبه بندی مورد استفاده قرار گرفته است، این سیگنال بر روی جستجوهای دسک تاپ متمرکز شده است؛ امروز اعلام میکنیم که در ژوئیه ۲۰۱۸، سرعت صفحه یک عامل رتبه بندی برای جستجوهای تلفن همراه خواهد بود.

“به روز رسانی سرعت”، وقتی در رتبه بندی به کار گرفته می شود تاثیر خود را بر روی صفحاتی که کمترین لذت تجربه را برای کاربران رغم می زند، تاثیر می گذارد و تنها درصد کمی از وب سایت ها تحت تاثیر قرار می گیرند.

سیگنال سرعت صفحه

استفاده از سرعت صفحه در رتبه بندی جستجوی تلفن همراه استانداردی برای همه وب سایت ها است، صرف نظر از تکنولوژی مورد استفاده برای ساختن سایت و هدف سایت ، سرعت صفحه یک سیگنال بسیار قوی است، بنابراین یک سایت کند ممکن است همچنان رتبه خوبی داشته باشد به شرط این که محتوایی عالی و مناسب داشته باشد.

گوگل اضافه کرد : ما طراحان را تشویق می کنیم تا به طور گسترده ای در مورد چگونگی تاثیر عملکرد کاربر بر روی صفحه خود و در نظر گرفتن معیارهای مختلف تجربه کاربر فکر کنند. اگر چه هیچ ابزاری وجود ندارد که مستقیما نشان دهد که آیا یک صفحه با این عامل رتبه بندی جدید تحت تاثیر قرار می گیرد یا خیر


اگر به مشاوره سئو و پشتیبانی نیاز دارید با ما تماس بگیرید

تماس با ما در واتس اپ

تماس با ما :
02122428931
09122126038