بهبود رتبه در گوگل هدف بسیاری از افراد دارای حداقل یک سایت می باشد که در تلاشند به آن دست یابند. در این میان دانستن وضعیت سئو سایت و مشکلات احتمالی می تواند کمک زیادی به بهبود رتبه در گوگل کند.

برای درک ، عیب یابی و حتی چک کردن موارد مورد نیاز به ابزارهای مختلف و تخصصی نیاز دارید که خوشبختانه وب سایت و نرم افزارهای تخصصی در این زمینه فراوانند.

در این مطلب قصد داریم در جهت بهبود رتبه در گوگل به 6 سایت با ابزارهای کاربردی و حرفه ای اشاره کنیم که کمک بسیاری به این مسئله خواهند کرد.

بهبود رتبه در گوگل با Woorank

سایت Woorank یکی از ابزارهای شناخته شده در زمینه بررسی سئو سایت و قابل استفاده برای بهبود رتبه در گوگل می باشد که البته برای کار کردن با آن باید هزینه ماهیانه پرداخت نماید. خوشبختانه شما می توانید اکانت 14 روزه این سایت را از ما خریداری کنید. برای سفارش اکانت سایت Woorank با ما تماس بگیرید.

از امکانات ابزار بررسی سئو سایت Woorank می توان به چک سئو داخلی و خارجی اشاره کرد. مواردی مانند وضعیت هدینگ سایت ، چگالی کلمات کلیدی ، تعداد صفحات ایندکس شده ، تعداد 404 ، سرعت لود سایت ، وضعیت موبایل فرندلی بودن قالب سایت ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و دیگر المانها نام برد که خروجی آنالیز را نیز بصورت PDF در اختیار شما می گذارد.

کمک گرفتن از آمار الکسا

سایت الکسا که صاحب آن شرکت آمازون است در بین مردم ایران بسیار پرطرفدار است. این سایت بصورت رایگان اطلاعات بسیار دقیق و کاربردی از کلمات و دیگر موارد مهم یک سایت در اختیار شما قرار می دهد که البته نسخه پولی آن محدودیتی ندارد.

با استفاده از ابزار الکسا می توانید رقبای خود را مورد تحلیل قرار داده و در روند بهبود رتبه سایت خودتان در گوگل از آن بهره ببرید.

بررسی سئو سایت در majestic.com

بررسی سئو سایت در majestic.com

سایت majestic یک وب سایت تحلیلی می باشد که به شما کمک می کند در مواردی مثل ایجاد لینک ، مدیریت شهرت ، توسعه ترافیک وب سایت و تجزیه و تحلیل رقبا مورد استفاده قرار بگیرد.

سئو حساب شده با ابزارهای MOZ

از میان همه این ابزارها ، یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین ابزارهای سئو سایت، وب سایت ماز می باشد ، این وب سایت توانسته در مدت فعالیت خود مواردی مانند رتبه دامین اتوریتی DA و پیج اتوریتی PA را بین کاربران جا اندازد و تقریبا به یکی از معیارهای تصمیم گیری تبدیل کند.

ابزارهای Moz کاملا حرفه ای بک لینک ها را مورد بررسی قرار می دهد و شما را درگیر کاربردهای خود می کند.

چک محتوای داخلی با سایت siteliner.com

نقش محتوای دست اول و عالی در سئو سایت بر کسی پوشیده نیست ، اما آیا تا بحال فکر کرده اید محتوای داخلی سایت خودتان نیز ممکن است کپی باشد؟ تصور کنید صفحاتی از وب سایت شما دقیقا محتوای دیگر صفحات را نشان می دهد. این اشکال باعث سردرگمی گوگل می شود. سایت siteliner.com دقیقا به همین مشکل می پردازد و با بررسی صفحات مختلف سایت شما مقدار کپی بودن سایت را مشخص می کند.

نسخه رایگان این ابزار سایت siteliner.com تا 250 صفحه را بصورت رایگان مورد بررسی قرار می دهد.

بررسی سئو سایت با آپسئو

وب سایت آپسئو که یک سایت آنالیز حرفه ای سئو سایت ایرانی است که توانسته در مدت کوتاهی به یکی از معروفترین ابزارهای حرفه ای بررسی سئو سایت ها تبدیل شود و بین کاربران مورد استفاده قرار بگیرد. این وب سایت بیش از 70 نوع ابزار حرفه ای سئو سایت را بصورت رایگان در اختیار شما برای بررسی سئو سایتتان قرار می دهد.

نکته مهم در مورد ابزار بررسی سئو سایت آپسئو این است که این وب سایت تمامی ابزارهای لازم برای بررسی سئو خارجی و داخلی و همچنین دیگر موارد مورد نیاز را در یک پلتفرم در اختیار شم قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *